Dnes bych vám chtěla popsat moje každodenní ráno.
Skoro každé ráno vstávám v 5:45, abych všechno stihla a potom měla i chvilku pohody. Když vstanu musím se aspoň 10 minut protahovat, abych si potom ve škole nestěžovala spolužákům, že mne všechno bolí. Ale stejně si stěžuji, protože mi to někdy vůbec nepomáhá.
Po protažení si vezmu všechny šminky a jdu se namalovat do koupelny. Ráda bych se malovala v pokojíku, ale za prvé tu mám docela bordel a za druhé tu nemám moc dobré světlo, když je ráno v 6:00 ještě tma.
Když ze sebe dělám člověka tak nejdříve začínám očními stíny pak řasenku a vrhám se na celý obličej. Jako první zamaskuju červené fleky korektorem od catrice ( ZDE ) potom nanesu make-up od rimmelu ( to mi připomíná, že bych si měla koupit nový ), zapudruju fixačním pudrem od UMA cosmetics, nanesu bronzer od makeup revolution london ( ZDE ), tvářenku fleur de sante, rozjasním a VOALÁ Zu je člověk.
Po líčení se jdu nasnídat. Teď ulítávám na kukuřičných lupínkách s jahodovým mlékem. Když se nasnídám udělám si svačinu do školy a jdu si vyčistit zuby. Po tom všem mám konečně chvilku si sednout k televizi a sledovat velice výživnou snídani s novou. Když má chvilka, která trvá asi 5 nebo 10 minut skončí, jdu si připravit věci do školy, namalovat si pusu, obléknout se a vždy čekám v předsíni ještě na svého tátu, kterému trvá 10 minut než se oblékne, takže skoro vždy odjíždíme později.
V sobotu mám buď trénink a nebo jdu do práce. Když mám trénink vstávám v 7:15. Když jdu do práce musím se donutit vstát ve 4:50, protože tam mám být v 6:00. V obou případech dělám to samé. Vykašlu se na nějaké protahování, naplácám na sebe make-up a pudr, připravím si věci a jedu do práce nebo na trénink.
V neděli mi je všechno úplně jedno a užívám si krásný volný den. To znamená, že vstávám kdy chci, nemaluju se a jdu se nasnídat klidně až v době oběda :D. Jediné co mi tu neděli tak trochu kazí jsou úkoly do školy a myšlenka na to, že je další den pondělí a je škola.
Tak to by bylo vše. Jaká jsou vaše rána ?
ZU :)




