neděle 31. ledna 2016

MY EVERYDAY MORNING

AHOJ.

Dnes bych vám chtěla popsat moje každodenní ráno. 
Skoro každé ráno vstávám v 5:45, abych všechno stihla a potom měla i chvilku pohody. Když vstanu musím se aspoň 10 minut protahovat, abych si potom ve škole nestěžovala spolužákům, že mne všechno bolí. Ale stejně si stěžuji, protože mi to někdy vůbec nepomáhá.
Po protažení si vezmu všechny šminky a jdu se namalovat do koupelny. Ráda bych se malovala v pokojíku, ale za prvé tu mám docela bordel a za druhé tu nemám moc dobré světlo, když je ráno v 6:00 ještě tma.
Když ze sebe dělám člověka tak nejdříve začínám očními stíny pak řasenku a vrhám se na celý obličej. Jako první zamaskuju červené fleky korektorem od catrice ( ZDE ) potom nanesu make-up od rimmelu ( to mi připomíná, že bych si měla koupit nový ), zapudruju fixačním pudrem od UMA cosmetics, nanesu bronzer od makeup revolution london ( ZDE ), tvářenku fleur de sante, rozjasním a VOALÁ  Zu je člověk.
Po líčení se jdu nasnídat. Teď ulítávám na kukuřičných lupínkách s jahodovým mlékem. Když se nasnídám udělám si svačinu do školy a jdu si vyčistit zuby. Po tom všem mám konečně chvilku si sednout k televizi a sledovat velice výživnou snídani s novou. Když má chvilka, která trvá asi 5 nebo 10 minut skončí, jdu si připravit věci do školy, namalovat si pusu, obléknout se a vždy čekám v předsíni ještě na svého tátu, kterému trvá 10 minut než se oblékne, takže skoro vždy odjíždíme později. 
V sobotu mám buď trénink a nebo jdu do práce. Když mám trénink vstávám v 7:15. Když jdu do práce musím se donutit vstát ve 4:50, protože tam mám být v 6:00. V obou případech dělám to samé. Vykašlu se na nějaké protahování, naplácám na sebe make-up a pudr, připravím si věci a jedu do práce nebo na trénink.
V neděli mi je všechno úplně jedno a užívám si krásný volný den. To znamená, že vstávám kdy chci, nemaluju se a jdu se nasnídat klidně až v době oběda :D. Jediné co mi tu neděli tak trochu kazí jsou úkoly do školy a myšlenka na to, že je další den pondělí a je škola.


Tak to by bylo vše. Jaká jsou vaše rána ? 

ZU :)




neděle 24. ledna 2016

RECENZE: SLEEK PALETTE

AHOJKY

Před Vánoci jsem si koupila dvě paletky od kosmetické značky SLEEK. Píšu sem článek teprve teď, protože jsem se musela věnovat škole.
Paletky jsem objednávala v e-shopu http://bestmakeup.cz/. Mají všechny druhy paletek od SLEEK za velmi dobrou cenu. A mnoho dalších věcí.
Na paletky jsem byla moc natěšená. Objednala jsem si:

I Divine Sunset a I Divine Ultra Matte V1


 Začnu paletkou sunset. Když paletka přišla byla jsem z ní nadšená, jenže mi přišla s ochranou fólií, na které nebyla jména, takže vám budu říkat umístění trochu zmateně.
Všechny stíny mají v sobě třpyt a jsou velice dobře pigmentované.
Nejvíce jsem se těšila na takovou tu zlatou, která je vedle modrý a na krásnou burgundy barvičku, která je hned vedle černý, ale když jsem ji dostala do ruky hned mě napadlo několik způsobů použití těchto stínů.


 Zamilovala jsem si krásnou světloučkou růžovou, která je pod modrou, nebo tu hned vedle té světloučké růžové, která je růžová s trochou zlaté a hned vedle je míň růžová s více zlaté. No prostě celá spodní řada je úžasná. 

V horní řadě je skvěle pigmentovaná černá, už zmíněná burgundy potom burgundy trochu do hněda, třpytivá oranžová, žlutě zlatá a poslední třpytivě modrá. Z této řady používám černou, burgundy barvy a zlatou, pro modrou a oranžovou jsem zatím nenašla využití.




 Hodnocení: S paletkou sunset jsem velice spokojená. Byla to skvělá koupě za skvělou cenu.                               Se stíny lze vytvořit denní i večerní líčení. Paletku doporučuji všem co jsi myslí, že tyto 
                     barvy z paletky využijí. Já paletku používám opravdu každý den a jsem s ní opravdu velice spokojená.

A teď ultra matte V1
Máte na výběr dvě matné V1 a V2 já si vybrala V1, protože je krásně barevně ztřeštěná. 
Tahle paletka je docela dobrá, ale není na tom tak dobře jako paletka sunset. Pigmentace je o trochu horší.
V horní řadě jsou barvy: světle modrá, tmavě růžová, fialová, tmavě zelená, světle růžová a žlutá.
V téhle řadě jsou dobře pigmentované barvy: světle modrá, tmavě růžová, docela i světle růžová a nejpigmentovanější je žlutá.
Fialová a tmavě zelená mě velice zklamaly. Vypadají krásně, ale pigmentace stojí za prd.
Žlutá mě velice překvapila. Škoda, že nevím co s ní, ale já něco vymyslím. :)



Spodní řada je na tom podobně. Čtyři docela dobře pigmentované a dvě vůbec.
V této řadě jsou barvy: světle zelená, krásná modrá, oranžová, světloučká růžová, šedá a bílá.
Dobře pigmentované barvy: světle zelená, modrá, oranžová a bílá.
Světloučká růžová a šedá jsou na tom ještě hůř než fialová a tmavě zelená v horní řadě. Tahle růžová a šedá nejde vidět ani na ruce.

(mezi oranžovou a bílou je opravdu růžová a šedá)

Hodnocení: Tahle paletka není špatná, ale není ani mezi nejlepšíma. Nevím co bych k tomu ještě napsala. Nejsem z ní moc nadšená.

Celkové hodnocení: Určitě nezůstanu jen u dvou paletek chystám se na další dvě a určitě to budou nějaké se třpytem.


Máte nějakou SLEEK paletku?   Jakou?    A jakou by jste si chtěli pořídit? 

ZU:)