pátek 4. prosince 2015

TAG - 25 NÁHODNÝCH OTÁZEK

 AHOJKY

Rozhodla jsem se odpovědět na pár otázek a přiblížit vám svůj soukromý život.
Tak jdeme na to ! :D


1. Máš nějaké domácí mazlíčky?
Měla jsem králíka Tomíka a Kuličku

2. Řekni 3 věci, které jsou fyzicky blízko tebe?
Oblečení, jídlo, mobil

3. Jaké je teď počasí?
polojasno, místy leje

4. Umíš řídit? Jestli ano, nabourala jsi někdy?
Neumím a budu vás informovat až dostanu řidičák, aby se vám nic nestalo :D

5. V kolik hodin jsi dnes vstávala?
Já vstávám skoro každý den asi v 5:30.

6. Kdy jsi se naposledy sprchovala?
Dneska ráno.

7. Co byl poslední film, který jsi viděla?
 Mission impossible 5, ale nedokoukala jsem ho. :(

8. Co říká tvoje poslední zpráva?
ok

9. Co je tvůj vyzváněcí tón?
vibrace

10. Byla jsi někdy v zahraničí?
Ano byla jsem v: Itálii, Španělsku, Holandsku, Francii, Maďarsku, Slovinsku a v mém milovaném Slovensku :)

11. Máš ráda sushi?
Zbožňuju ho!!!
Jedla bych ho, dokud by se mi znechutil.

12. Kde nakupuješ potraviny?
V obchodu

13. Už sis někdy vzala prášky na spaní?
Ne.

14. Kolik máš sourozenců?
 Jednu sestru.

15. Máš stolní počítač nebo notebook?
 Noťas na který jsem si sama vydělala (z poloviny :D)

16. Jak stará budeš o tvých dalších narozeninách?
 Bude mi 17.

17. Nosíš kontaktní čočky nebo brýle?
 Ani jedno, ale asi bych měla zajít k očnímu lékaři

18. Barvíš si vlasy?
Ne

19. Řekni něco, co plánuješ dnes udělat?
 Dokoukat mission impossible 5

20. Kdy jsi naposledy brečela?
 To si nepamatuju.

21. Tvoje oblíbená pizza?
 Všechny jsou moje oblíbené až na tu kde jsou olivy, žampióny, ananas a špenát.

22. Co máš radši - hamburgery nebo cheesburgery?
 Cheesburgery, ale vadí mi tam ta kyselá okurka.

23. Už jsi někdy byla vzhůru celou noc?
Asi dvakrát nebo třikrát (nejsem žádná pařmenka :D)

24. Jaká je tvá barva očí?
 Hnědo - zelená

25. Vidíš rozdíl mezi CocaColou a Pepsi?
 Ne. Je to stejný přeslazený humus, ale je to dobrý.

A to je všechno doufám, že se TAG trochu líbil.

zdroj:  http://tagovky.blogerka.cz/tagy-o-osobe/25-nahodnych-otazek-TAG-otazky

ZU :D

středa 2. prosince 2015

RECENZE: AVON

AHOJKY

Dnes jsem se rozhodla, že udělám recenzi na svojí úplně první paletku od AVONU.
Už si nepamatuju kolik asi stála, ale pořád ji najdete v letáku avon.
 (K letáku se můžete dostat  pomocí avon lady, na internetových stránkách ZDE, a nebo mi někdo říkal, že si můžete zařídit, aby vám leták chodil každý měsíc do schránky.)
Mají na výběr několik odstínů. Já mám odstín Berry love.



Balení je celkem fajn, je pevný, má zrcátko, nic by se těm stínům nemělo stát. Ale má lesklý obal a to moc nemám ráda, protože se to hned zapatlá, jako na první fotce.
Obsahuje čtyři stíny:
1- šampaňská
2- světloučká růžová
3- hnědá
4 - tmavě šedá
Všechny barvy až na tmavě šedou jsou s trochou třpytek. S pigmentací to není taková sláva. Šampaňská na očích nejde skoro vidět, světloučká růžová nejde už vůbec vidět a hnědá no taky teda žádný zázrak. Jediná barva se kterou jsem jakž takž spokojená je ta tmavě šedá.
Stíny hrozně práší a moc na oku nevydrží - po pár hodinách lezou do záhybů na očním víčku. Ještě zkusím jinou bázy pod oční stíny, abych se ujistila.


Vidíte sami, že ta pigmentace stojí za prd. ( Na ruku jsem toho dala opravdu hodně, aby tam byl aspoň nějaký náznak barvy stínů.)

Moje hodnocení:
Pokud chcete nějakou tmavě šedou tak v téhle paletce je docela dobře pigmentovaná, ale přijde mi trochu na hlavu kupovat paletku jen kvůli jednomu stínu. Proto to je promne propadák.

Máte doma taky takovou věc kterou skoro vůbec nepoužíváte ?

ZU :D