Dnes jsem se rozhodla, že udělám recenzi na svojí úplně první paletku od AVONU.
Už si nepamatuju kolik asi stála, ale pořád ji najdete v letáku avon.
(K letáku se můžete dostat pomocí avon lady, na internetových stránkách ZDE, a nebo mi někdo říkal, že si můžete zařídit, aby vám leták chodil každý měsíc do schránky.)
Mají na výběr několik odstínů. Já mám odstín Berry love.
Balení je celkem fajn, je pevný, má zrcátko, nic by se těm stínům nemělo stát. Ale má lesklý obal a to moc nemám ráda, protože se to hned zapatlá, jako na první fotce.
Obsahuje čtyři stíny:
1- šampaňská
2- světloučká růžová
3- hnědá
4 - tmavě šedá
Všechny barvy až na tmavě šedou jsou s trochou třpytek. S pigmentací to není taková sláva. Šampaňská na očích nejde skoro vidět, světloučká růžová nejde už vůbec vidět a hnědá no taky teda žádný zázrak. Jediná barva se kterou jsem jakž takž spokojená je ta tmavě šedá.
Stíny hrozně práší a moc na oku nevydrží - po pár hodinách lezou do záhybů na očním víčku. Ještě zkusím jinou bázy pod oční stíny, abych se ujistila.
Vidíte sami, že ta pigmentace stojí za prd. ( Na ruku jsem toho dala opravdu hodně, aby tam byl aspoň nějaký náznak barvy stínů.)
(K letáku se můžete dostat pomocí avon lady, na internetových stránkách ZDE, a nebo mi někdo říkal, že si můžete zařídit, aby vám leták chodil každý měsíc do schránky.)
Mají na výběr několik odstínů. Já mám odstín Berry love.
Balení je celkem fajn, je pevný, má zrcátko, nic by se těm stínům nemělo stát. Ale má lesklý obal a to moc nemám ráda, protože se to hned zapatlá, jako na první fotce.
Obsahuje čtyři stíny:
1- šampaňská
2- světloučká růžová
3- hnědá
4 - tmavě šedá
Všechny barvy až na tmavě šedou jsou s trochou třpytek. S pigmentací to není taková sláva. Šampaňská na očích nejde skoro vidět, světloučká růžová nejde už vůbec vidět a hnědá no taky teda žádný zázrak. Jediná barva se kterou jsem jakž takž spokojená je ta tmavě šedá.
Stíny hrozně práší a moc na oku nevydrží - po pár hodinách lezou do záhybů na očním víčku. Ještě zkusím jinou bázy pod oční stíny, abych se ujistila.
Vidíte sami, že ta pigmentace stojí za prd. ( Na ruku jsem toho dala opravdu hodně, aby tam byl aspoň nějaký náznak barvy stínů.)
Moje hodnocení:
Pokud chcete nějakou tmavě šedou tak v téhle paletce je docela dobře pigmentovaná, ale přijde mi trochu na hlavu kupovat paletku jen kvůli jednomu stínu. Proto to je promne propadák.
Máte doma taky takovou věc kterou skoro vůbec nepoužíváte ?
ZU :D



Žádné komentáře:
Okomentovat
Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)