V minulém článku jsem psala, že jsem si koupila devět věcí, ale když jsem se teď prohrabávala kosmetikou našla jsem ještě jednu věc, takže jich bude deset.
Jako další věc tu mám: Makeup Revolution - ultra sculpt & contour kit ultra fair C01
Jako další věc tu mám: Makeup Revolution - ultra sculpt & contour kit ultra fair C01
O tomto produktu jsem už psala recenzi, tak se kdyžtak podívejte SEM, abych se nemusela opakovat. :)
rossmann - 169 kč
Makeup Revolution - baked eyeshadow - bang bang
Tahle paletka obsahuje pět třpytivých stínů:
perleťový
tmavě šedý
černý
stříbrný
a tmavě modrý
Paletka mne zaujala díky perleťovému stínu, který se hodí na rozzáření vnitřního koutku.
Ale zklamal mne černý stín. Jako asi jediný nemá skoro žádnou pigmentaci.
rossmann -
Makeup Revolution - Lipstick - the one
Fotku této rtěnky vám sem nedám, protože ji nemám.
Rtěnka má barvu mých rtů, ale světlejší.
rossmann - 50 kč
Makeup Revolution - lipstick - enchant
Taky nemám fotku, ale barva je krásná trochu pastelová růžová.
Jediné co mne naštvalo bylo, že jsem si asi trochu rozbila balení.
rossmann - 50 kč
A teď se přesouváme na Maybelline
Maybelline - korektor - fit me
Taky určitě zná každý. Ani nemá cenu se tu o tom bavit a dávat sem fotku, ale jen pro ty co by nevěděli.
Skvěle kreje a rozzáří okolí pod očima.
a jako poslední tu mám:
Maybelline - mono stín - colorama - 40 uptown bronze
Tenhle mono stín mne dostal svou barvou khaki se šimrem.
Já zbožňuju army style takže všechny takové barvy jsou u mne vítány.
Co jste si pořídili hezkého vy za měsíc listopad ? :)
ZU :D










































