AHOJKY
Zítra 20.11.2015 se koná den otevřených dveří Střední průmyslové školy textilní v Liberci.
Přijď se kouknout, ať jsi z Liberce nebo ne, je připraven bohatý program, takže se snad nikdo nebude nudit.
Já budu v dílnách dělat figurínu u stroje a šít jak robot :D.
Těším se na Vás.
ZU :D
Žádné komentáře:
Okomentovat
Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)