sobota 14. listopadu 2015

Vyprávění: Košice fashion week (čtvrtek)




 AHOJKY

Je tu pokračování!!
Teď tu nebudu nudně psát o cestě, ale o akci a co se mezi tím vším stalo.



Ráno v deset jsme přišly do Domu umenia s kufry ve kterých byly všechny modely. Poslali nás do šatny za modelkami a měly jsme si nějaké modelky vybrat. Problém byl v tom, že víc než polovina modelek byla z Ukrajiny. V naší skupince se všichni bály promluvit anglicky, tak mluvila paní učitelka. Musela všem vysvětlit v jakém pořadí jdou. V naší kolekci je jeden pánský model. Kluk, který měl model předvádět přišel později, a když si zkoušel model, tak se do něj nevešel. Organizátor zavolal klukům kteří nikdy nedělali modeling. Jednomu model padl, ale měl k němu sportovní nike boty. Barva byla fajn, ale běžecké boty k saku, no moc se to k sobě nehodilo.
  Jedna modelka si někam odešla a ani nevěděla, že předvádí jeden z našich modelů, a byla to ještě ke všemu zase Ukrajinka. Těsně před tím než šla modelka na molo se jí musela vysvětlit choreografie.

Po našem stresu a naší přehlídce, jsme se šly koukat na ostatní přehlídky. Mezi přehlídkami byly moc dlouhé pauzy, protože v zákulisí vůbec nestíhali.

V pozdějších hodinách měli přehlídky:
Nataliia Vlasiuk (Ukrajina)

Iryna Larycheva (Ukrajina)



 Oleg Sharov (Ukrajina)




Večer se pak konal raut a po rautu se všichni přemístili do většího sálu. Ve větším sále měli přehlídku návrháři:
Noemi Braz (Maďarsko)
Ivana Marmare (Slovensko)
Golda Vynogradskaya (Ukrajina)
Vladymyr Podolyan (Ukrajina)
Lukáš Očenáš / vlasová show


Doufám že se článek líbil :)

ZU

Žádné komentáře:

Okomentovat

Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)