čtvrtek 19. listopadu 2015

kosmetika ze Slovenska I.

AHOJKY

Tohle nebude recenze, jak jsem psala v článku o fashion weeku, ale jen popis prvních dojmů, když jsem kosmetický produkt uviděla nebo ho vyzkoušela na ruce.

UPOZORNĚNÍ:
Tyto výrobky lze sehnat i u nás v ČR jen jsem měla s sebou více peněz, tak jsem si to mohla dovolit. :)

Jako první produkt tu mám svou vysněnou rtěnku od L'Oréal Paris
Color Riche 
Eva´s
odstín: pure red



Na tuto rtěnku jsem koukala už hodně dlouho, až teď jsem dostala odvahu si ji koupit.
Rtěnku jsem jednou v drogerii vyzkoušela na ruce, a když jsem přišla domů, tak jsem musela ruku drhnout, protože vůbec nešla dolů. Barva mi na ruce zůstala asi tři dny.


Barva je červená s trošku hnědým podtónem. Rtěnka má krásný obal (holky si myslely, že jsem blázen, když jsem na ni pořád koukala. :D), je černý se zlatým proužkem. To se ani nedá popsat, tak aby to někdo ode mě pochopil.:D


Máte taky nějakou takovou rtěnku, kterou úúplně zbožňujete ?

ZU :D

Žádné komentáře:

Okomentovat

Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)