Tohle nebude recenze, jak jsem psala v článku o fashion weeku, ale jen popis prvních dojmů, když jsem kosmetický produkt uviděla nebo ho vyzkoušela na ruce.
UPOZORNĚNÍ:
Tyto výrobky lze sehnat i u nás v ČR jen jsem měla s sebou více peněz, tak jsem si to mohla dovolit. :)
Jako první produkt tu mám svou vysněnou rtěnku od L'Oréal Paris
Color Riche
Eva´s
odstín: pure red
Na tuto rtěnku jsem koukala už hodně dlouho, až teď jsem dostala odvahu si ji koupit.
Rtěnku jsem jednou v drogerii vyzkoušela na ruce, a když jsem přišla domů, tak jsem musela ruku drhnout, protože vůbec nešla dolů. Barva mi na ruce zůstala asi tři dny.
Barva je červená s trošku hnědým podtónem. Rtěnka má krásný obal (holky si myslely, že jsem blázen, když jsem na ni pořád koukala. :D), je černý se zlatým proužkem. To se ani nedá popsat, tak aby to někdo ode mě pochopil.:D
Máte taky nějakou takovou rtěnku, kterou úúplně zbožňujete ?
ZU :D


Žádné komentáře:
Okomentovat
Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)