sobota 21. listopadu 2015

Co s látkami ?

AHOJKY

Dnes jsem dostala od mamčiný spolupracovnice krásnou látku.
Je červená se žluto-černo-zeleno-bílím kárem.



Hned jak jsem ji uviděla napadla mě myšlenka, že bych z látky udělala sako s džínovými kapsami.

Pak jsem dostala ještě dvě látky , ale vůbec nevím co s nimi.





Máte nějaký nápad ? 


ZU :D

Žádné komentáře:

Okomentovat

Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)