Dnes jsem dostala od mamčiný spolupracovnice krásnou látku.
Je červená se žluto-černo-zeleno-bílím kárem.
Hned jak jsem ji uviděla napadla mě myšlenka, že bych z látky udělala sako s džínovými kapsami.
Pak jsem dostala ještě dvě látky , ale vůbec nevím co s nimi.
![]() |
Máte nějaký nápad ?
ZU :D



Žádné komentáře:
Okomentovat
Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)