Představí se mnoho návrhářů a módních salónů.
Více info. TU
Moc se do Košic těším. Jsem zvědavá jak to tam bude vypadat a jaká bude atmosféra.
Na fashion week jedu díky škole, kde jsme já a dalších pět holek ušili jednu kolekci, se kterou nás paní učitelka přihlásila do soutěže Módny návrhár 2015 - video z večera TU. Vyhráli jsme první místo a jako hlavní cena byla pozvánka do Košic na fashion week.
Odjíždíme ve středu. Ta cesta bude nejhorší !
ZU :)
Žádné komentáře:
Okomentovat
Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)