Koupila jsem si konturovací paletku od Makeup Revolution.
![]() | |||||||||||
Na značku Makeup Revolution London jsem koukala od té doby, co se objevila v drogériích Rossmann. Líbí se mi, že tam mají paletky, štětce, atd.... , ale nemají tak veliký výběr jako na svých stránkách (jejich stránky TU).
Dlouho jsem koukala na tuto konturovací paletku obsahuje bronzer, rozjasňovač a tvářenku. V drogérce stojí 170 kč.
Paletka má jedno malé zrcátko. Bronzer a tvářenka mají opravdu dobrý pigment, ale ten rozjasňovač. Musíte na štětec nanést opravdu hodně rozjasňovače, aby jste měli aspoň trochu jasnější tváře. Tvářenka je krásně růžová a má zlaté odlesky.
Všechny odstíny docela prášej, ale to mi vůbec nevadí. :)
- omlouvám se za kvalitu fotek, vše fotím mobilem, který má snad nejhorší foťák na světě. :D
Celkové hodnocení:
Za tu cenu jsem čekala něco horšího, ale paletka moc překvapila. Je vhodná na cestování.vejde se do každé kabelky.
S paletkou jsem moc spokojená.
Vyzkoušel jste někdo taky tuhle paletku? Jaký máte na ni názor vy?
ZU :D



Žádné komentáře:
Okomentovat
Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)