pátek 20. listopadu 2015

RECENZE: KONTUROVACÍ PALETKA

AHOJKY

Koupila jsem si konturovací paletku od Makeup Revolution.
 
Na značku Makeup Revolution London jsem koukala od té doby, co se objevila v drogériích Rossmann. Líbí se mi, že tam mají paletky, štětce, atd.... , ale nemají tak veliký výběr jako na svých stránkách (jejich stránky TU).

Dlouho jsem koukala na tuto konturovací paletku obsahuje bronzer, rozjasňovač a tvářenku. V drogérce stojí 170 kč. 





Paletka má jedno malé zrcátko. Bronzer a tvářenka mají opravdu dobrý pigment, ale ten rozjasňovač. Musíte na štětec nanést opravdu hodně rozjasňovače, aby jste měli aspoň trochu jasnější tváře. Tvářenka je krásně růžová a má zlaté odlesky. 
Všechny odstíny docela prášej, ale to mi vůbec nevadí. :)

- omlouvám se za kvalitu fotek, vše fotím mobilem, který má snad nejhorší foťák na světě. :D 



Celkové hodnocení:
Za tu cenu jsem čekala něco horšího, ale paletka moc překvapila. Je vhodná na cestování.vejde se do každé kabelky.
S paletkou jsem moc spokojená.

Vyzkoušel jste někdo taky tuhle paletku? Jaký máte na ni názor vy? 

ZU :D

Žádné komentáře:

Okomentovat

Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)