A je tu poslední článek o fashion weeku. Bude snad trochu kratší, protože jsme na fashion week šly až odpoledne.
Ráno jsme vstávaly na desátou a šly se porozhlédnout po Košicích. Navštívily jsme kostel,
prošly se po náměstí
a zašly do obchodního centra Aupark.
Hned jsem zamířila do H&M a koupila si po dlouhé době pásek. Pak jsem s kamarádkami šla do drogerie a nakoupila jsem kosmetiku. Později napíšu o této kosmetice ze Slovenska recenzi. Po nakupování jsme šly na jídlo do rychlého občerstvení, kde jsme si objednaly moc dobré těstoviny s nějakou omáčkou, kuřecím masem, olivami a parmazánem. Mňam hned bych si dala znova.
Po jídle jsme konečně šly na fashion week. Na fashion weeku se nekonaly jen přehlídky, ale i workshopy. Šly jsme na workshop fashion style, který vedl Patrik Gurčík. Bylo to velmi zajímavé dozvěděly jsme se něco o minulé módě. Věděli jste, že podpatky nebo punčocháče jsme vzaly od mužů a nebo, jak začal trend kapesníčků v saku?
Dozvěděly jsme se opravdu hodně i o Coco Chanel a ještě o pár dalších návrhářů.
Po workshopu jsme se šly podívat na nějaké přehlídky. Třeba na přehlídku Sportovního oblečení značky BOGNER,
Nejvíce se mi od této značky líbily boty. Vypadaly tak hrozně pohodlně. Hned bych si je koupila.
Ale tato značka nevyrábí jen sportovní oblečení, ale i obleční do města.
Více oblečení TU.
Potom se předvedla značka Black Cube a White Cube, od které jsme dostali dávkovače na šampon a parfém v takové pěkné taštičce.
Po této přehlídce se konal raut. Když jsme odcházely dostaly jsme poukazy na šampón zdarma od L'Oréal Professionnel a malou bonboniéru od Audi
Bonboniéra byla moc dobrá, jen škoda že ten poukaz nevyužiji, protože platí jen na Slovensku. Přemýšlela jsem že bych vyhlásila soutěž, protože mám poukazy tři.
Napište mi jestli vůbec někdo má zájem o tyto poukazy. :D
Poukazy platí do 31.12.2015.
A ještě bych se chtěla zeptat jestli jste také navštívili tento nebo nějaký jiný fashion week a jestli se vám tam líbilo.
ZU :D











Žádné komentáře:
Okomentovat
Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)