pátek 4. prosince 2015

TAG - 25 NÁHODNÝCH OTÁZEK

 AHOJKY

Rozhodla jsem se odpovědět na pár otázek a přiblížit vám svůj soukromý život.
Tak jdeme na to ! :D


1. Máš nějaké domácí mazlíčky?
Měla jsem králíka Tomíka a Kuličku

2. Řekni 3 věci, které jsou fyzicky blízko tebe?
Oblečení, jídlo, mobil

3. Jaké je teď počasí?
polojasno, místy leje

4. Umíš řídit? Jestli ano, nabourala jsi někdy?
Neumím a budu vás informovat až dostanu řidičák, aby se vám nic nestalo :D

5. V kolik hodin jsi dnes vstávala?
Já vstávám skoro každý den asi v 5:30.

6. Kdy jsi se naposledy sprchovala?
Dneska ráno.

7. Co byl poslední film, který jsi viděla?
 Mission impossible 5, ale nedokoukala jsem ho. :(

8. Co říká tvoje poslední zpráva?
ok

9. Co je tvůj vyzváněcí tón?
vibrace

10. Byla jsi někdy v zahraničí?
Ano byla jsem v: Itálii, Španělsku, Holandsku, Francii, Maďarsku, Slovinsku a v mém milovaném Slovensku :)

11. Máš ráda sushi?
Zbožňuju ho!!!
Jedla bych ho, dokud by se mi znechutil.

12. Kde nakupuješ potraviny?
V obchodu

13. Už sis někdy vzala prášky na spaní?
Ne.

14. Kolik máš sourozenců?
 Jednu sestru.

15. Máš stolní počítač nebo notebook?
 Noťas na který jsem si sama vydělala (z poloviny :D)

16. Jak stará budeš o tvých dalších narozeninách?
 Bude mi 17.

17. Nosíš kontaktní čočky nebo brýle?
 Ani jedno, ale asi bych měla zajít k očnímu lékaři

18. Barvíš si vlasy?
Ne

19. Řekni něco, co plánuješ dnes udělat?
 Dokoukat mission impossible 5

20. Kdy jsi naposledy brečela?
 To si nepamatuju.

21. Tvoje oblíbená pizza?
 Všechny jsou moje oblíbené až na tu kde jsou olivy, žampióny, ananas a špenát.

22. Co máš radši - hamburgery nebo cheesburgery?
 Cheesburgery, ale vadí mi tam ta kyselá okurka.

23. Už jsi někdy byla vzhůru celou noc?
Asi dvakrát nebo třikrát (nejsem žádná pařmenka :D)

24. Jaká je tvá barva očí?
 Hnědo - zelená

25. Vidíš rozdíl mezi CocaColou a Pepsi?
 Ne. Je to stejný přeslazený humus, ale je to dobrý.

A to je všechno doufám, že se TAG trochu líbil.

zdroj:  http://tagovky.blogerka.cz/tagy-o-osobe/25-nahodnych-otazek-TAG-otazky

ZU :D

středa 2. prosince 2015

RECENZE: AVON

AHOJKY

Dnes jsem se rozhodla, že udělám recenzi na svojí úplně první paletku od AVONU.
Už si nepamatuju kolik asi stála, ale pořád ji najdete v letáku avon.
 (K letáku se můžete dostat  pomocí avon lady, na internetových stránkách ZDE, a nebo mi někdo říkal, že si můžete zařídit, aby vám leták chodil každý měsíc do schránky.)
Mají na výběr několik odstínů. Já mám odstín Berry love.



Balení je celkem fajn, je pevný, má zrcátko, nic by se těm stínům nemělo stát. Ale má lesklý obal a to moc nemám ráda, protože se to hned zapatlá, jako na první fotce.
Obsahuje čtyři stíny:
1- šampaňská
2- světloučká růžová
3- hnědá
4 - tmavě šedá
Všechny barvy až na tmavě šedou jsou s trochou třpytek. S pigmentací to není taková sláva. Šampaňská na očích nejde skoro vidět, světloučká růžová nejde už vůbec vidět a hnědá no taky teda žádný zázrak. Jediná barva se kterou jsem jakž takž spokojená je ta tmavě šedá.
Stíny hrozně práší a moc na oku nevydrží - po pár hodinách lezou do záhybů na očním víčku. Ještě zkusím jinou bázy pod oční stíny, abych se ujistila.


Vidíte sami, že ta pigmentace stojí za prd. ( Na ruku jsem toho dala opravdu hodně, aby tam byl aspoň nějaký náznak barvy stínů.)

Moje hodnocení:
Pokud chcete nějakou tmavě šedou tak v téhle paletce je docela dobře pigmentovaná, ale přijde mi trochu na hlavu kupovat paletku jen kvůli jednomu stínu. Proto to je promne propadák.

Máte doma taky takovou věc kterou skoro vůbec nepoužíváte ?

ZU :D



čtvrtek 26. listopadu 2015

Novinky: listopad 2015 (makeup revolution, maybelline)

AHOJKY

V minulém článku jsem psala, že jsem si koupila devět věcí, ale když jsem se teď prohrabávala kosmetikou našla jsem ještě jednu věc, takže jich bude deset.

Jako další věc tu mám: Makeup Revolution - ultra sculpt & contour kit ultra fair C01


O tomto produktu jsem už psala recenzi, tak se kdyžtak podívejte SEM, abych se nemusela opakovat. :)
rossmann - 169 kč

Makeup Revolution - baked eyeshadow - bang bang

 Tahle paletka obsahuje pět třpytivých stínů:
perleťový
tmavě šedý
černý
stříbrný
a tmavě modrý
Paletka mne zaujala díky perleťovému stínu, který se hodí na rozzáření vnitřního koutku.
Ale zklamal mne černý stín. Jako asi jediný nemá skoro žádnou pigmentaci.
rossmann - 


Makeup Revolution - Lipstick - the one

Fotku této rtěnky vám sem nedám, protože ji nemám.
Rtěnka má barvu mých rtů, ale světlejší.
rossmann - 50 kč

Makeup Revolution - lipstick - enchant

Taky nemám fotku, ale barva je krásná trochu pastelová růžová.
Jediné co mne naštvalo bylo, že jsem si asi trochu rozbila balení.
rossmann - 50 kč

A teď se přesouváme na Maybelline

Maybelline - korektor - fit me
Taky určitě zná každý. Ani nemá cenu se tu o tom bavit a dávat sem fotku, ale jen pro ty co by nevěděli.
Skvěle kreje a rozzáří okolí pod očima.


a jako poslední tu mám:
Maybelline - mono stín - colorama - 40 uptown bronze


Tenhle mono stín mne dostal svou barvou khaki se šimrem.
Já zbožňuju army style takže všechny takové barvy jsou u mne vítány.



Co jste si pořídili hezkého vy za měsíc listopad ? :)

ZU :D





středa 25. listopadu 2015

Novinky: listopad 2015 (catrice)

AHOJKY

Dnes tu budu psát seznam, co jsem si pořídila za měsíc listopad.
Nechci se tu vytahovat, tím co jsem si koupila, jen bych chtěla informovat co všechno se dá koupit v drogériích.Takže jestli Vám je toto téma nepříjemné nemusíte to číst. Nikdo vás nenutí. :)

Vynechám kosmetiku pořízenou na Slovensku, protože o té jsem už psala dva články (TU a TU).
Tenhle měsíc jsem se trochu rozjela a koupila si devět věcí. Pro někoho málo, pro někoho jako jsem já HODNĚ.

První věc co tu mám je:          CATRICE- camouflage cream - 010 ivory



Myslím si, že tenhle produkt zná každý. Zakryje i moje pupínky na obličeji, a to je co říct, protože než jsem vyzkoušela tenhle korektor, tak pod mýma rukama prošlo hodně korektorů, a tenhle mi sedí nejvíc. Rossmann - 84 kč

CATRICE - prime and fine - anti red base


Nevím, jestli jste už o téhle bázi slyšeli. Báze má zelenou barvu, aby zakryla červené fleky na obličeji. Obsahuje malé třpytečky, aby se obličej trochu rozzářil.
Já mám na obličeji opravdu hodně červených fleků a vždy, když jsem se namalovala tak se nic nezakrylo, ale když jsem vyzkoušela tuto bázi tak jsem byla příjemně překvapena. Ty obrovské fleky byly skoro neviditelné.Takže pokud máte opravdu hodně zarudnutý obličej, tak tuto bázi doporučuju.
rossmann - 127 kč

CATRICE - beautyfyting lip smoother - 030 cake pop



Tento lesk na rty sladce voní, ale když si nepřičuchnete přímo k lesku, tak nic neucítíte,takže vůně moc výrazná není. Obsahuje malilinkaté růžové třpytečky, ale jinak není nějak moc výrazně barevný. Vlastně vůbec. Trochu lepí, ale dá se to vydržet, není to nic strašného.
Lesk má houbičkový aplikátor. 


S leskem jsem zatím docela spokojena.
rossmann - 100 kč

CATRICE - long lasting lip pencil - 150 vintage rose



Na téhle konturce se mi líbí, že má barvu mých rtů, ale lepší. Zase obsahuje trochu třpytky, ale není to nic strašného, skoro vůbec nejdou vidět. Barvu vám nemůžu pořádně vyfotit, no vdyť víte, špatný foťák. Nezbývá vám nic jiného než mi věřit. :D
rossmann - 56 kč

Pokračování v dalším článku. Jsme teprve v polovině seznamu. :)

ZU :D







pondělí 23. listopadu 2015

kosmetika ze Slovenska II., III. (astor, maybelline)

AHOJKY

Je tu pokračování.
Minule jsem probírala rtěnku od L´oréal(TU), dnes zrecenzuji stíny od Astor a gelové linky od Maybelline. To by mělo být vše co jsem si koupila na Slovensku.

Tak jdeme na to!

Mono stíny od ASTOR


Tyhle stíny zná už určitě každý. Eye shadow Color Waves - 220 Classy Blue
Nevím co dodat. Prostě dobrá pigmentace (na fotce to nejde moc vidět - špatný foťák), krásná barva, ale ta cena je trochu vysoká na mono stín. Myslím, že stojí nad 150 kč.
Já jsem se stíny moc spokojena. Mám moc ráda takové barvičky.

Maybelline gel eyeliner


Další věc, kterou určitě skoro každý zná. Maybelline eyestudio lasting drama gel eyeliner 01 black.
Když jsem je koupila, tak první co jsem udělala bylo, že jsem je otevřela (nečekaně :D) a obdivovala kalíšek. Ten kalíšek je tak hrozně roztomilej, že to není možný. :D
V balení je i štěteček s houbičkou na rozmazání linky. Štěteček je pro mne dobrý. Nevím jak je to u Vás, ale u mě dobrý. Dobře se mi se štětečkem pracuje , jdou s nim udělat slabé i tlustější linky.
A teď něco o obsahu roztomilého kalíšku.
Linky mi vydržely celý den. Neobtiskly se, prostě držely fakt skvěle.
Už nevím co bych k tomu mohla psát. Prostě a jednoduše DOPORUČUJI!

Koupili jste si tento měsíc nějakou věc, ze které jste taky trochu paf ?

ZU :D







sobota 21. listopadu 2015

Co s látkami ?

AHOJKY

Dnes jsem dostala od mamčiný spolupracovnice krásnou látku.
Je červená se žluto-černo-zeleno-bílím kárem.



Hned jak jsem ji uviděla napadla mě myšlenka, že bych z látky udělala sako s džínovými kapsami.

Pak jsem dostala ještě dvě látky , ale vůbec nevím co s nimi.





Máte nějaký nápad ? 


ZU :D

pátek 20. listopadu 2015

RECENZE: KONTUROVACÍ PALETKA

AHOJKY

Koupila jsem si konturovací paletku od Makeup Revolution.
 
Na značku Makeup Revolution London jsem koukala od té doby, co se objevila v drogériích Rossmann. Líbí se mi, že tam mají paletky, štětce, atd.... , ale nemají tak veliký výběr jako na svých stránkách (jejich stránky TU).

Dlouho jsem koukala na tuto konturovací paletku obsahuje bronzer, rozjasňovač a tvářenku. V drogérce stojí 170 kč. 





Paletka má jedno malé zrcátko. Bronzer a tvářenka mají opravdu dobrý pigment, ale ten rozjasňovač. Musíte na štětec nanést opravdu hodně rozjasňovače, aby jste měli aspoň trochu jasnější tváře. Tvářenka je krásně růžová a má zlaté odlesky. 
Všechny odstíny docela prášej, ale to mi vůbec nevadí. :)

- omlouvám se za kvalitu fotek, vše fotím mobilem, který má snad nejhorší foťák na světě. :D 



Celkové hodnocení:
Za tu cenu jsem čekala něco horšího, ale paletka moc překvapila. Je vhodná na cestování.vejde se do každé kabelky.
S paletkou jsem moc spokojená.

Vyzkoušel jste někdo taky tuhle paletku? Jaký máte na ni názor vy? 

ZU :D

čtvrtek 19. listopadu 2015

Den otevřených dveří

AHOJKY

Zítra 20.11.2015 se koná den otevřených dveří Střední průmyslové školy textilní v Liberci.
Přijď se kouknout, ať jsi z Liberce nebo ne, je připraven bohatý program, takže se snad nikdo nebude nudit.
Já budu v dílnách dělat figurínu u stroje a šít jak robot :D.

Těším se na Vás.

ZU :D

kosmetika ze Slovenska I.

AHOJKY

Tohle nebude recenze, jak jsem psala v článku o fashion weeku, ale jen popis prvních dojmů, když jsem kosmetický produkt uviděla nebo ho vyzkoušela na ruce.

UPOZORNĚNÍ:
Tyto výrobky lze sehnat i u nás v ČR jen jsem měla s sebou více peněz, tak jsem si to mohla dovolit. :)

Jako první produkt tu mám svou vysněnou rtěnku od L'Oréal Paris
Color Riche 
Eva´s
odstín: pure red



Na tuto rtěnku jsem koukala už hodně dlouho, až teď jsem dostala odvahu si ji koupit.
Rtěnku jsem jednou v drogerii vyzkoušela na ruce, a když jsem přišla domů, tak jsem musela ruku drhnout, protože vůbec nešla dolů. Barva mi na ruce zůstala asi tři dny.


Barva je červená s trošku hnědým podtónem. Rtěnka má krásný obal (holky si myslely, že jsem blázen, když jsem na ni pořád koukala. :D), je černý se zlatým proužkem. To se ani nedá popsat, tak aby to někdo ode mě pochopil.:D


Máte taky nějakou takovou rtěnku, kterou úúplně zbožňujete ?

ZU :D

úterý 17. listopadu 2015

TOUHA

AHOJKY

Zná to snad každý, touha po něčem co nemůžete mít. Teď se tu bavím o kosmetice, parfému nebo jiných drahých zkrášlujících věcech.

Můj případ:
Koukám se tak na webové stránky s kosmetikou a najednou najdu úplně tu nejúžasnější věc (třeba paletku očních stínů, rtěnku, štětec, make-up, v mém případě je hodně nejúžasnějších věcí), ale pak se kouknu na cenu a hned mi zmizí úsměv z tváře. Hned začnu hledat na jiných stránkách jestli to nemají třeba jen o trochu levnější. Nic. Všude kam se kouknu je cena stejná nebo ještě vyšší, jako kdyby se mi někdo vysmál přímo do tváře.
Když tedy nic nenajdu, tak si řeknu, že si něco podobného najdu v drogérce, ale nic podobného třeba Urban Decay v drogérce není. Tak si koupím nějakou rtěnku a jdu domů. Doma pak můžu jen doufat, že si na to vydělám nebo tu věc dostanu jako dárek k Vánocům.

Mám vyhlédnuto tolik věcí, že to ani nemá smysl sem všechno vypisovat, ale napíšu jen značky.
Výše zmíněná  Urban Decay, Chanel, Bobbi Brown atd.

Jste na tom někdo podobně jako já ? :D
Po jaké kosmetice nejvíce toužíte vy ?

ZU





neděle 15. listopadu 2015

Vyprávění: Košice fashion week (pátek)

AHOJKY

A je tu poslední článek o fashion weeku. Bude snad trochu kratší, protože jsme na fashion week šly až odpoledne.

Ráno jsme vstávaly na desátou a šly se porozhlédnout po Košicích. Navštívily jsme kostel,


 prošly se po náměstí


 a zašly do obchodního centra Aupark. 

Hned jsem zamířila do H&M a koupila si po dlouhé době pásek. Pak jsem s kamarádkami šla do drogerie a nakoupila jsem kosmetiku. Později napíšu o této kosmetice ze Slovenska recenzi. Po nakupování jsme šly na jídlo do rychlého občerstvení, kde jsme si objednaly moc dobré těstoviny s nějakou omáčkou, kuřecím masem, olivami a parmazánem. Mňam hned bych si dala znova.




Po jídle jsme konečně šly na fashion week. Na fashion weeku se nekonaly jen  přehlídky, ale i workshopy. Šly jsme na workshop fashion style, který vedl Patrik Gurčík. Bylo to velmi zajímavé dozvěděly jsme se něco o minulé módě. Věděli jste, že podpatky nebo punčocháče jsme vzaly od mužů a nebo, jak začal trend kapesníčků v saku?
Dozvěděly jsme se opravdu hodně i o Coco Chanel a ještě o pár dalších návrhářů.

Po workshopu jsme se šly podívat na nějaké přehlídky. Třeba na přehlídku Sportovního oblečení značky BOGNER,


Nejvíce se mi od této značky líbily boty. Vypadaly tak hrozně pohodlně. Hned bych si je koupila.
Ale tato značka nevyrábí jen sportovní oblečení, ale i obleční do města.
Více oblečení TU.
Potom se předvedla značka Black Cube a White Cube, od které jsme dostali dávkovače na šampon a parfém v takové pěkné taštičce.


 Po této přehlídce se konal raut. Když jsme odcházely dostaly jsme poukazy na šampón zdarma od L'Oréal Professionnel a malou bonboniéru od Audi
 Bonboniéra byla moc dobrá, jen škoda že ten poukaz nevyužiji, protože platí  jen na Slovensku. Přemýšlela jsem že bych vyhlásila soutěž, protože mám poukazy tři.

Napište mi jestli vůbec někdo má zájem o tyto poukazy. :D
Poukazy platí do 31.12.2015.
 A ještě bych se chtěla zeptat jestli jste také navštívili tento nebo nějaký jiný fashion week a jestli se vám tam líbilo.

ZU :D




sobota 14. listopadu 2015

Vyprávění: Košice fashion week (čtvrtek)




 AHOJKY

Je tu pokračování!!
Teď tu nebudu nudně psát o cestě, ale o akci a co se mezi tím vším stalo.



Ráno v deset jsme přišly do Domu umenia s kufry ve kterých byly všechny modely. Poslali nás do šatny za modelkami a měly jsme si nějaké modelky vybrat. Problém byl v tom, že víc než polovina modelek byla z Ukrajiny. V naší skupince se všichni bály promluvit anglicky, tak mluvila paní učitelka. Musela všem vysvětlit v jakém pořadí jdou. V naší kolekci je jeden pánský model. Kluk, který měl model předvádět přišel později, a když si zkoušel model, tak se do něj nevešel. Organizátor zavolal klukům kteří nikdy nedělali modeling. Jednomu model padl, ale měl k němu sportovní nike boty. Barva byla fajn, ale běžecké boty k saku, no moc se to k sobě nehodilo.
  Jedna modelka si někam odešla a ani nevěděla, že předvádí jeden z našich modelů, a byla to ještě ke všemu zase Ukrajinka. Těsně před tím než šla modelka na molo se jí musela vysvětlit choreografie.

Po našem stresu a naší přehlídce, jsme se šly koukat na ostatní přehlídky. Mezi přehlídkami byly moc dlouhé pauzy, protože v zákulisí vůbec nestíhali.

V pozdějších hodinách měli přehlídky:
Nataliia Vlasiuk (Ukrajina)

Iryna Larycheva (Ukrajina)



 Oleg Sharov (Ukrajina)




Večer se pak konal raut a po rautu se všichni přemístili do většího sálu. Ve větším sále měli přehlídku návrháři:
Noemi Braz (Maďarsko)
Ivana Marmare (Slovensko)
Golda Vynogradskaya (Ukrajina)
Vladymyr Podolyan (Ukrajina)
Lukáš Očenáš / vlasová show


Doufám že se článek líbil :)

ZU

Vyprávění: Košice fashion week (cesta)

AHOJKY

Přeji všem pěkný večer. Dnes vám budu popisovat mé dva dny na fashion weeku v Košicích.
Byla jsem tam jenom dva dny, protože celé čtyři dny by nám škola asi nezaplatila.

Takže, začneme od začátku.

Cesta:
Vstávala jsem ve 4:10, protože sraz byl v 5:30 na zastávce Student Agency. Cesta do Prahy trvala cca hodinu. Když jsme dorazily do Prahy, tak jsme musely jet metrem na hlavní nádraží.
Přijel můj oblíbený RegioJet a všichni se začali rvát do vlaku. Našly jsme naše kupé a konečně si v klidu sedly. Když vlak vyjel z nádraží, začala nás obsluhovat paní, která byla docela protivná.
S holkama jsme si objednávaly moc dobré jídlo. Já se nejvíce těšila na sushi, protože v RegioJetu mají opravdu, ale opravdu dobré sushi.
Na fotce mám jen jednu krabici sushi a jeden kousek koláčku :D
Cesta trvala devět nebo deset hodin.
Přijely jsme na Slovensko a šly se ubytovat. K večeru jsme se šly projít a kouknout kde mají nějaký obchod s potravinami.
Pokračování v dalším článku. :)
ZU




neděle 8. listopadu 2015

KOŠICE FASHION WEEK

Tento týden se koná fashion week v Košicích od čtvrtka (12.11.2015) do neděle (15.11.2015).
Představí se mnoho návrhářů a módních salónů.
Více info. TU

Moc se do Košic těším. Jsem zvědavá jak to tam bude vypadat a jaká bude atmosféra.
Na fashion week jedu díky škole, kde jsme já a dalších pět holek ušili jednu kolekci, se kterou nás paní učitelka přihlásila do soutěže Módny návrhár 2015 - video z večera TU. Vyhráli jsme první místo a jako hlavní cena byla pozvánka do Košic na fashion week.
Odjíždíme ve středu. Ta cesta bude nejhorší !


ZU :)