sobota 14. listopadu 2015

Vyprávění: Košice fashion week (cesta)

AHOJKY

Přeji všem pěkný večer. Dnes vám budu popisovat mé dva dny na fashion weeku v Košicích.
Byla jsem tam jenom dva dny, protože celé čtyři dny by nám škola asi nezaplatila.

Takže, začneme od začátku.

Cesta:
Vstávala jsem ve 4:10, protože sraz byl v 5:30 na zastávce Student Agency. Cesta do Prahy trvala cca hodinu. Když jsme dorazily do Prahy, tak jsme musely jet metrem na hlavní nádraží.
Přijel můj oblíbený RegioJet a všichni se začali rvát do vlaku. Našly jsme naše kupé a konečně si v klidu sedly. Když vlak vyjel z nádraží, začala nás obsluhovat paní, která byla docela protivná.
S holkama jsme si objednávaly moc dobré jídlo. Já se nejvíce těšila na sushi, protože v RegioJetu mají opravdu, ale opravdu dobré sushi.
Na fotce mám jen jednu krabici sushi a jeden kousek koláčku :D
Cesta trvala devět nebo deset hodin.
Přijely jsme na Slovensko a šly se ubytovat. K večeru jsme se šly projít a kouknout kde mají nějaký obchod s potravinami.
Pokračování v dalším článku. :)
ZU




Žádné komentáře:

Okomentovat

Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)