Je tu pokračování.
Minule jsem probírala rtěnku od L´oréal(TU), dnes zrecenzuji stíny od Astor a gelové linky od Maybelline. To by mělo být vše co jsem si koupila na Slovensku.
Tak jdeme na to!
Mono stíny od ASTOR
Tyhle stíny zná už určitě každý. Eye shadow Color Waves - 220 Classy Blue
Nevím co dodat. Prostě dobrá pigmentace (na fotce to nejde moc vidět - špatný foťák), krásná barva, ale ta cena je trochu vysoká na mono stín. Myslím, že stojí nad 150 kč.
Já jsem se stíny moc spokojena. Mám moc ráda takové barvičky.
Maybelline gel eyeliner
Další věc, kterou určitě skoro každý zná. Maybelline eyestudio lasting drama gel eyeliner 01 black.
Když jsem je koupila, tak první co jsem udělala bylo, že jsem je otevřela (nečekaně :D) a obdivovala kalíšek. Ten kalíšek je tak hrozně roztomilej, že to není možný. :D
V balení je i štěteček s houbičkou na rozmazání linky. Štěteček je pro mne dobrý. Nevím jak je to u Vás, ale u mě dobrý. Dobře se mi se štětečkem pracuje , jdou s nim udělat slabé i tlustější linky.
A teď něco o obsahu roztomilého kalíšku.
Linky mi vydržely celý den. Neobtiskly se, prostě držely fakt skvěle.
Už nevím co bych k tomu mohla psát. Prostě a jednoduše DOPORUČUJI!
Koupili jste si tento měsíc nějakou věc, ze které jste taky trochu paf ?
ZU :D





Žádné komentáře:
Okomentovat
Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)