úterý 17. listopadu 2015

TOUHA

AHOJKY

Zná to snad každý, touha po něčem co nemůžete mít. Teď se tu bavím o kosmetice, parfému nebo jiných drahých zkrášlujících věcech.

Můj případ:
Koukám se tak na webové stránky s kosmetikou a najednou najdu úplně tu nejúžasnější věc (třeba paletku očních stínů, rtěnku, štětec, make-up, v mém případě je hodně nejúžasnějších věcí), ale pak se kouknu na cenu a hned mi zmizí úsměv z tváře. Hned začnu hledat na jiných stránkách jestli to nemají třeba jen o trochu levnější. Nic. Všude kam se kouknu je cena stejná nebo ještě vyšší, jako kdyby se mi někdo vysmál přímo do tváře.
Když tedy nic nenajdu, tak si řeknu, že si něco podobného najdu v drogérce, ale nic podobného třeba Urban Decay v drogérce není. Tak si koupím nějakou rtěnku a jdu domů. Doma pak můžu jen doufat, že si na to vydělám nebo tu věc dostanu jako dárek k Vánocům.

Mám vyhlédnuto tolik věcí, že to ani nemá smysl sem všechno vypisovat, ale napíšu jen značky.
Výše zmíněná  Urban Decay, Chanel, Bobbi Brown atd.

Jste na tom někdo podobně jako já ? :D
Po jaké kosmetice nejvíce toužíte vy ?

ZU





Žádné komentáře:

Okomentovat

Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)