Před Vánoci jsem si koupila dvě paletky od kosmetické značky SLEEK. Píšu sem článek teprve teď, protože jsem se musela věnovat škole.
Paletky jsem objednávala v e-shopu http://bestmakeup.cz/. Mají všechny druhy paletek od SLEEK za velmi dobrou cenu. A mnoho dalších věcí.
Na paletky jsem byla moc natěšená. Objednala jsem si:
I Divine Sunset a I Divine Ultra Matte V1
Začnu paletkou sunset. Když paletka přišla byla jsem z ní nadšená, jenže mi přišla s ochranou fólií, na které nebyla jména, takže vám budu říkat umístění trochu zmateně.
Všechny stíny mají v sobě třpyt a jsou velice dobře pigmentované.
Nejvíce jsem se těšila na takovou tu zlatou, která je vedle modrý a na krásnou burgundy barvičku, která je hned vedle černý, ale když jsem ji dostala do ruky hned mě napadlo několik způsobů použití těchto stínů.
Zamilovala jsem si krásnou světloučkou růžovou, která je pod modrou, nebo tu hned vedle té světloučké růžové, která je růžová s trochou zlaté a hned vedle je míň růžová s více zlaté. No prostě celá spodní řada je úžasná.
V horní řadě je skvěle pigmentovaná černá, už zmíněná burgundy potom burgundy trochu do hněda, třpytivá oranžová, žlutě zlatá a poslední třpytivě modrá. Z této řady používám černou, burgundy barvy a zlatou, pro modrou a oranžovou jsem zatím nenašla využití.
Hodnocení: S paletkou sunset jsem velice spokojená. Byla to skvělá koupě za skvělou cenu. Se stíny lze vytvořit denní i večerní líčení. Paletku doporučuji všem co jsi myslí, že tyto
barvy z paletky využijí. Já paletku používám opravdu každý den a jsem s ní opravdu velice spokojená.
A teď ultra matte V1
Máte na výběr dvě matné V1 a V2 já si vybrala V1, protože je krásně barevně ztřeštěná.
Tahle paletka je docela dobrá, ale není na tom tak dobře jako paletka sunset. Pigmentace je o trochu horší.
V horní řadě jsou barvy: světle modrá, tmavě růžová, fialová, tmavě zelená, světle růžová a žlutá.
V téhle řadě jsou dobře pigmentované barvy: světle modrá, tmavě růžová, docela i světle růžová a nejpigmentovanější je žlutá.
Fialová a tmavě zelená mě velice zklamaly. Vypadají krásně, ale pigmentace stojí za prd.
Žlutá mě velice překvapila. Škoda, že nevím co s ní, ale já něco vymyslím. :)
Tahle paletka je docela dobrá, ale není na tom tak dobře jako paletka sunset. Pigmentace je o trochu horší.
V horní řadě jsou barvy: světle modrá, tmavě růžová, fialová, tmavě zelená, světle růžová a žlutá.
V téhle řadě jsou dobře pigmentované barvy: světle modrá, tmavě růžová, docela i světle růžová a nejpigmentovanější je žlutá.
Fialová a tmavě zelená mě velice zklamaly. Vypadají krásně, ale pigmentace stojí za prd.
Žlutá mě velice překvapila. Škoda, že nevím co s ní, ale já něco vymyslím. :)
Spodní řada je na tom podobně. Čtyři docela dobře pigmentované a dvě vůbec.
V této řadě jsou barvy: světle zelená, krásná modrá, oranžová, světloučká růžová, šedá a bílá.
Dobře pigmentované barvy: světle zelená, modrá, oranžová a bílá.
Světloučká růžová a šedá jsou na tom ještě hůř než fialová a tmavě zelená v horní řadě. Tahle růžová a šedá nejde vidět ani na ruce.
V této řadě jsou barvy: světle zelená, krásná modrá, oranžová, světloučká růžová, šedá a bílá.
Dobře pigmentované barvy: světle zelená, modrá, oranžová a bílá.
Světloučká růžová a šedá jsou na tom ještě hůř než fialová a tmavě zelená v horní řadě. Tahle růžová a šedá nejde vidět ani na ruce.
(mezi oranžovou a bílou je opravdu růžová a šedá)
Hodnocení: Tahle paletka není špatná, ale není ani mezi nejlepšíma. Nevím co bych k tomu ještě napsala. Nejsem z ní moc nadšená.
Celkové hodnocení: Určitě nezůstanu jen u dvou paletek chystám se na další dvě a určitě to budou nějaké se třpytem.
Máte nějakou SLEEK paletku? Jakou? A jakou by jste si chtěli pořídit?
ZU:)





Mám doma dvě paletky od Sleek Celestial a Bad girl a jsem spokojená.
OdpovědětVymazatSimonetaBlog
Nejdřív jsem si chtěla koupit paletku Bad girl, ale potom na mne zapůsobila V1 svými barvami. No a výsledek už znáš. Ale jak píšu, neskončila jsem jen u dvou.
OdpovědětVymazat