středa 10. února 2016

FASHION SCHOOL







AHOJKY


 Připravila jsem si pro vás úplně novou rubriku - FASHION SCHOOL
Chtěla bych tu psát o tom, jak by jste se měli oblékat, když jdete na nějakou velkou/malou akci, protože když se jde na nějakou akci, kde je předepsaný outfit, tak je trochu nevhodné přijít oblečený jako Pažout ve filmu román pro ženy. Také bych tu chtěla psát o různých stylech oblékání a o návrhářích (českých i zahraničních) a komentovat jejich módní přehlídky a jejich tvorbu.
Móda je můj veliký koníček a chtěla bych se o tento koníček podělit i s vámi.
Budu se snažit, aby články vycházely každý čtvrtek.

Doufám, že se nová rubrika bude líbit.

ZU :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Ozvěte se budu ráda za každý komentář :)